Гламурная мамочка

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/banners-top/banners-top.php on line 19: array_rand(): Second argument has to be between 1 and the number of elements in the array

24 фев 2021, 22:22

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2473 ]  На страницу Пред.  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 248  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Беседка
Королева Гламура

Награды: 9
Мама сыночка (1) Форумчанка-поздравлялочка (1) Позитив форума (1) За 500 сообщений (1)
Модератор форума (1) Благодарность администрации (1) Рукодельница (1) Полуночница (1)
Люблю СП (1)

Дівчата, ви мене зараз вибачте... Відчуваю, що після цього посту полетять в мене каменюки)

Але цією допомогою явно зловживали. Я знаю з добрий десяток жінок, чоловіки яких не отримували офіційних доходів і вони оформляли допомогу. А якщо мій чоловік отримував "білу" зарплату, третина з якої шла на податки, то ми права на неї не мали. Теж саме з допомогою матерям-одиначкам. На моє щастя, я не знаю жодної реальної матері-одиначки. Але купу жінок, що живуть в громадському шлюбі, але оформлювали відповідну допомогу.
Просто виходить, що через тих, хто намагався долучитися до неналежних їм виплат, тепер їх лишаються і ті, кому вони житттєвонеобхідні.

Шановні, не треба жаліти себе! Я отримувала на обох дітей по 130 грн. Так, важко.. Але хто хоче знайти можливість підзаробити сидячи вдома буде її шукати і знаходити. І не треба намагатися, як писала одна з форумчанок "выжать всё из нашего государства". Наша країна зараз і так розграбована попередньою владою до нитки, до того ж, в стані війни. Звичайно, буде важко... ((( Але ми сильні! Ми вистоїмо! І будемо жити краще разом з нашими дітьми!!!!!!!!

Слава Україні!

Королева Гламура

Награды: 16
Мама дочки (1) Мама сыночка (1) Форумчанка-поздравлялочка (1) Победитель конкурса (2)
За 500 сообщений (1) Организатор СП (1) Модератор форума (1) За вкусные рецепты (1)
За благотворительную помощь (1) Благодарность администрации (1) Цветовод (1) Рукодельница (1)
Полуночница (1) Жена танкиста (1) Люблю СП (1)

Arianna
Я в тебе каменюками кидатись не буду,бо повністтю підтримую. Ми ж народжуємо дітей не із за 130грн на місяць.Тим паче що платили їх тільки до 3 років,а далі дитина так само потребує і харчування і вдягання,та ще й починаються садочки і школи які викачують більше чим мама зможе заробити на роботі.Всі дуже переймаються що тепер не буде особливої різниці яку дитину народили першу чи третю,платитимуть однакову суму в 40тис.грн я отримувала на першу дитину 12тисяч і на длугу 25тисяч і вдячна хоч за це.Тому що старша сестра коли народила першу дитину у 2000р. отримувала 8грн в місяць,а двоюрідні сестри в Россії отримували 12тис.рублів одноразово (яких не вистачило навіть на коляску) і якийсь материнський капітал і вони не впевнені в тому що коли їх діти виростуть той капітал ще буде актуальним і його можна буде використати.Я не проти того що треба мітингувати і вимагати в правлячої верхівки нормального ставлення до народу щоб не оббирали до нитки нас,але як кажуть не тут і не зараз.Нехай наша країна виведе всих "блох" зі свого намученого тіла,залиже рани,відпочине,а потім можна буде щось вимагати.

Модератор

Награды: 13
Мама сыночка (1) Победитель конкурса (1) За 500 сообщений (1) Модератор форума (1)
1000 сообщений (1) Снегурочка 2014 (1) Участник нашей группы (1) За благотворительную помощь (1)
Верные друзья (1) Благодарность администрации (1) Велолюбитель (1) Сладкоежка (1)
Люблю СП (1)

Arianna
Alchonok
дівчата, Ви цілком праві, просто образливо те, що відмінили по 130 грн. на дітей, ну максимум у кого 1 тис. грн., а з себе (з депутатів) нічого не зняли!!!!! хоча, думаю, там би побільше можна було б зекономити для країни!!!!!!

Организаторы СП

Награды: 12
Мама дочки (1) Мама сыночка (1) За 500 сообщений (1) Организатор СП (1)
1 год на форуме (1) Люблю конкурсы (1) 1000 сообщений (1) Участник нашей группы (1)
За благотворительную помощь (1) Верные друзья (1) Полуночница (1) Люблю СП (1)

Ми ж народжуємо дітей не із за 130грн на місяць.Тим паче що платили їх тільки до 3 років,а далі дитина так само потребує і харчування і вдягання,та ще й починаються садочки і школи які викачують більше чим мама зможе заробити на роботі

погоджуюсь

Alchonok писал(а):

.Всі дуже переймаються що тепер не буде особливої різниці яку дитину народили першу чи третю,платитимуть однакову суму в 40тис.грн

а скільки людей народжують лише із-за цих виплат? А потім діти нікому не потрібні :cry: ніколи не розуміла різниці, за що платити більше при народженні кожної наступної дитини. Так, чим більше дітей у родині, тим більше необхідно коштів, але я вважаю, що платити більше не потрібно.

Arianna писал(а):

Теж саме з допомогою матерям-одиначкам. На моє щастя, я не знаю жодної реальної матері-одиначки. Але купу жінок, що живуть в громадському шлюбі, але оформлювали відповідну допомогу.

зараз дуже багато практикують такий спосіб заробітку

ОСТАТКИ СП все в наличии

viewtopic.php?p=1629774#p1629774

Модератор

Награды: 13
Мама сыночка (1) Победитель конкурса (1) За 500 сообщений (1) Модератор форума (1)
1000 сообщений (1) Снегурочка 2014 (1) Участник нашей группы (1) За благотворительную помощь (1)
Верные друзья (1) Благодарность администрации (1) Велолюбитель (1) Сладкоежка (1)
Люблю СП (1)

Viktoriya писал(а):

Теж саме з допомогою матерям-одиначкам. На моє щастя, я не знаю жодної реальної матері-одиначки. Але купу жінок, що живуть в громадському шлюбі, але оформлювали відповідну допомогу.

зараз дуже багато практикують такий спосіб заробітку

а це недопрацювання (а точніше бездіяльність) наших соц.служб, які по закону повинні слідкувати за належністю витрачання коштів та ін.подібні питання

Alchonok писал(а):

Я не проти того що треба мітингувати і вимагати в правлячої верхівки нормального ставлення до народу щоб не оббирали до нитки нас,але як кажуть не тут і не зараз.

тю, Алинка, а когда это делать как не сейчас? когда наше правительство, как и те кто до них был привыкнут к кормушке, вседозволенности? тогда уже поздно будет... хотя "От перемены мест слагаемых сумма не изменяется", кого и на кого мы поменяли? (если допустить, что мы в этом вообще принимали участие) одни и те же "лица", только должности разные...
если сейчас люди будут снова чего то ждать, терпеть и верить в их сказки, ничего не изменится...
вот что мне нравится в сегодняшней ситуации, так это то, что люди начинают говорить, нет подготовки, бронежилетов для сыновей - матери военную часть заблокировали, и пошло оно все на фиг, чего-то сыновья чиновников не воюют за свою страну не без бронежилетов, не в них, а чем наши дети хуже? И правильно делают, что не сидят тупо по домам, верят правительству и ждут сын сам домой придет или его привезут в гробу. А тарифы на ЖКХ, а соц выплаты и замороженные и без того нищенские зарплаты, а цены?!... та вообще весь этот бред... протестовать нужно сейчас и сегодня. А не ждать когда у нас одно закончится, а другое такое же начнется.

Королева Гламура

Награды: 9
Мама сыночка (1) Форумчанка-поздравлялочка (1) Позитив форума (1) За 500 сообщений (1)
Модератор форума (1) Благодарность администрации (1) Рукодельница (1) Полуночница (1)
Люблю СП (1)

Катюх, а пам"ятається під час Майдану ти була проти протестів, "за мир во всем мире" :hi-hi:

я и сейчас за мир во всем мире :lol: и сейчас считаю, что если у человека в голове есть мозг, то и браться за оружие не придется...

я же за мирные протесты, или в нашей стране без погромов никак! или у нас кроме как за вилы взяться больше ума ни на что не хватает?! не знаю... у нас сначала громят, а потом за свои же деньги восстанавливают, как-то не умно...

Гламурная мамочка

Дівчата, мені ТЕРМІНОВО)) потрібен круг для купання манюшок (Бебі Свімер) щось таке!!Зрадістю відкуплю б/у в хорошому стані!! Можливо комусь не підійшов, телефонуйте!! 093 723 87 63 Оксана!!!

Arianna
+1000% Героям Слава!!!

Королева Гламура

Награды: 16
Мама дочки (1) Мама сыночка (1) Форумчанка-поздравлялочка (1) Победитель конкурса (2)
За 500 сообщений (1) Организатор СП (1) Модератор форума (1) За вкусные рецепты (1)
За благотворительную помощь (1) Благодарность администрации (1) Цветовод (1) Рукодельница (1)
Полуночница (1) Жена танкиста (1) Люблю СП (1)

Дівчата,може в когось є знайомий майстер по крпусним меблям.

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2473 ]  На страницу Пред.  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 248  След.

24 фев 2021, 22:22